plaża Pieniny jezioro czorsztyn przyroda góry zamek w niedzicy apartament w pieninach krajobraz zimą jezioro czorsztyn

Oferta dla wędkarzy

Jezioro czorsztyńskie i Dunajec

Atrakcje turystyczne w okolicy

Wyciągi narciarskie Przejście graniczne Baseny termalne Spływ dunajcem Jezioro Czorsztyńskie Zamki Czorsztyn Niedzica Pieniny Trzy Korony Jaskinie

Stacja Narciarska Czorsztyn - Ski w Kluszkowcach


Dojazd z Apartamentu - około 5 km

stok narciarski Ośrodek Narciarski Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach – kompleks tras narciarskich położony na północnych i zachodnich zboczach góry Wdżar (767 m n.p.m.) w Kluszkowcach w gminie Czorsztyn w powiecie nowotarskim.


stok narciarski wyciąg narciarski kluszkowce wyciąg narciarski kluszkowce

Polana Sosny - Wyciąg narciarski


Dojazd z Apartamentu - około 6 km

Ośrodek narciarski położony na zboczu granicznego szczytu Sosny należącego do Magury Spiskiej w miejscowości Niedzica ze wspaniałym i niepowtarzalnym widokiem na jezioro, elektrownię wodną , XIV - wieczny Zamek Dunajec, Pieniny i Tatry.

Stacja Narciarska Palenica w Szczawnicy


Dojazd z Apartamentu - około 15 km

wyciąg w szczawnicy Stacja Narciarska Palenica w Szczawnicy – kompleks tras narciarskich położony na zboczach gór Palenica (722 m n.p.m.) i Szafranówka (742 m n.p.m.) na południe od Szczawnicy na granicy polsko-słowackiej w Małych Pieninach.
wyciąg w szczawnicy wyciąg w szczawnicy wyciąg w szczawnicy

Wyciągi Narciarskie Bania w Białce Tatrzańskiej


Dojazd z Apartamentu - około 27 km

Wyciągi Narciarskie Bania w Białce Tatrzańskiej – kompleks tras narciarskich położony w Białce Tatrzańskiej w gminie Bukowina Tatrzańska na wschodnim zboczu Kotelnicy (918 m n.p.m.) i Wysokiego Wierchu (934 m n.p.m.).

Ośrodek ten jest jednym z trzech sąsiadujących ze sobą ośrodków (pozostałe to: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska i Wyciąg Narciarski Kaniówka S.C.). Ośrodki te znajdują się na wschodnich zboczach grzbietu górskiego (od północy w kierunku południowym): Kotelnica – Wysoki Wierch – Horników Wierch (926 m n.p.m.). Wszystkie wyciągi w tych 3 ośrodkach objęte są wspólnym systemem karnetów, tzw. "System 1 Karta 14 wyciągów".

Ski Jeziersko - Bachledowa


Dojazd z Apartamentu - około 22 km

Ośrodek narciarski położony po obu stronach głównego grzbietu Magury Spiskiej. Wyciągi narciarskie, 3-osobowa kolejka krzesełkowa, 6,3km tras zjazdowych o zróżnicowanej trudności.

Źródło: pl.wikipedia.org